poniedziałek, 11 maja 2015

PlażowoSezon na stroje kąpielowe powoli się zaczyna. Wiele marek i sklepów sieciowych pokazuje swoje propozycje. Warto poszukać swojego ideału w sklepach online, jak również wybrać się będąc na wakacjach, na miejscowe morskie targi . Możemy wybrać się do również do miejscowych sklepów z bielizną, które oferują często stroje od polskich projektantów.  Wybierając swój strój plażowy, czy kąpielowy,  zastanówmy się co chcemy pokazać na plaży , czy na basenie, a jakie mankamenty swojego ciała ukryć przed światem . Propozycji i inspiracje na stroje mamy miliony w Internecie, jak również wiele kolorowych magazynów, pomaga dobrać odpowiedni rozmiar, a także dopasować go do swojej figury.
Wybór stroju kąpielowego, dla wielu kobiet jest katorgą, ponieważ , dużo pań nie jest zadowolonych ze swojego ciała. A kupno kostiumu wiążę się z przypominaniem ,że mamy jednak, nie zbyt ładnie umięśniony brzuch, czy fałdki. Więc, jeżeli nie chcemy iść na zakupy dla przyjemności, to idźmy po ten strój, kiedy już skończymy odpowiednią dietę, czy ćwiczenia fizyczne będą dawały satysfakcjonujące efekty.
Do wyboru mamy kilka rodzajów strojów kąpielowych: jednoczęściowe, dwuczęściowe, wyszczuplające, a także z miseczką typu push-up lub dla fanek pływania sportowe. Nie zapominajmy o plażowych dodatkach, które mogą idealnie współgrać z naszym idealnym strojem kąpielowym.  Na plaży na pewno przydadzą się rożnego rodzaju nakrycia głowy, których nie tylko zadaniem jest ładnie wyglądać, a także chronić przed słońcem. Możemy wybrać np. kapelusz słomkowy, chusty  a , jeżeli idziemy uprawiać sport, dobrym rozwiązaniem będzie czapka z daszkiem. Enjoy! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz